Hokery barowe — na co zwrócić uwagę przy wyborze modeli do lokalu?

Ważnym etapem urządzania baru bez wątpienia jest wybór mebli. Szczególnie spory wpływ na zadowolenie klientów i odbiór wystroju lokalu mają siedziska. W tej kategorii od lat hitem pozostają hokery, które doskonale sprawdzają się przy wyższych stołach i blatach. Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze hokerów barowych.

Wygoda

Z punktu widzenia klienta najważniejszą kwestią w przypadku mebli jest komfort. Siedzenie przez kilka godzin na niewygodnym stołku na pewno nie zachęci do ponownego odwiedzenia lokalu. Z tego powodu hokery barowe ze strony https://dkwadrat.pl/stolki-barowe mają świetnie wyprofilowane oparcia, miękkie siedziska czy też możliwość regulacji wysokości. Dzięki takim detalom czas spędzony w barze będzie dla klientów czystą przyjemnością.

Design

Podczas poszukiwań hokerów barowych na pewno należy zwrócić uwagę na ich design. Wygląd mebla powinien pasować do wystroju lokalu, dzięki czemu w pomieszczeniu nie zapanuje stylistyczny chaos. Warto pamiętać, że obecnie dla wielu klientów niebanalna, spójna aranżacja ma ogromny wpływ na ocenę miejsca. Dlatego właśnie w sklepie online dKwadrat można bez problemu znaleźć niebanalne hokery w dosłownie każdym stylu.

Jakość

W przypadku prowadzenia baru bardzo ważna jest jakość mebli. Należy pamiętać, że stołki w lokalu są przeważnie intensywnie użytkowane. Ponadto są narażone na przypadkowe przewrócenie czy też zniszczenie przez agresywnego klienta. Solidne hokery na pewno posłużą przez więcej czasu niż modele niskiej jakości, co w dłuższej perspektywie może oznaczać spore oszczędności dla właściciela baru.