Jak stworzyć broszurę reklamową?

Jak stworzyć reklamę, która będzie się wyróżniać? Musisz użyć różnych elementów wizualnych, aby uzyskać swój punkt widzenia, a te elementy powinny być zorganizowane w sposób, który jest spójny i łatwy do naśladowania.

Podczas tworzenia broszury reklamowej ważne jest, aby pomyśleć o odbiorcach, do których próbujesz dotrzeć. Czy chcą oni informacji przedstawionych w sposób prosty, czy też chcą czegoś zabawnego i rozrywkowego? Czy są to osoby młode czy starsze? Jaki rodzaj produktów promujesz? Wszystkie te pytania pomogą Ci określić, jaki rodzaj stylu i treści zawrzesz w swojej reklamie.

Gdy masz już główne elementy ustawione, nadszedł czas na szczegóły. Na przykład, jeśli idziesz do czegoś bardziej poważnego, może chcesz iść z bardziej stonowanych schematów kolorów. Jeśli zależy Ci na wartości rozrywkowej, pamiętaj, że duża ilość kolorów może być wizualnie stymulująca i odciągać uwagę od tekstu. Jeśli chodzi o czcionki, pogrubienie jest zwykle najlepsze dla reklam, ponieważ tworzy kontrast z innymi elementami na stronie. Jeśli używasz czcionki skryptowej, upewnij się, że większość tekstu jest jasna i łatwa do odczytania.

 

Więcej porad znajdziesz na stronie printure.pl