Jakie buty wybrać na zimę?

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to zdecydować, czego naprawdę potrzebujesz. Czy będziesz chodzić po śniegu? Czy będziesz szedł na imprezę / zakupy w zimny dzień? Czy chcesz mieć parę butów, które mogą być dobre zarówno na formalne, jak i nieformalne okazje?

 

Najczęstszym butem noszonym w zimie są kozaki. Są one dostępne w wielu różnych stylach i kolorach, od płaskich po wysokie i grube. Botki są najlepszymi butami na zimę, ponieważ chronią Twoje stopy przed zimnem i wilgocią śniegu. Są również ciepłe, więc nie odczuwasz tak bardzo zimna.

 

Inną dobrą opcją dla butów na zimę są gumowce lub buty przeciwdeszczowe. Tego rodzaju buty są wykonane z gumy i powinny być wodoodporne. W ten sposób, jeśli pada deszcz lub śnieg, twoje stopy nie będą mokre! Buty przeciwdeszczowe są zazwyczaj czarne lub brązowe, ale mogą być również w innych kolorach, takich jak biały i niebieski. Gumowe buty są dostępne w różnych stylach, takich jak buty sznurowane i wciągane. Istnieją nawet gumowe buty do kolan, które wyglądają jak wysokie skórzane buty, ale z gumową podeszwą zamiast skóry. Jeśli musisz chodzić po oblodzonej ziemi lub śniegu, gumowe buty zapewnią Ci lepszą przyczepność niż zwykłe buty.

Więcej porad znajdziesz na stronie beasmetics.pl