Odkurzacz bezprzewodowy- czy warto?

W te święta rodzina i przyjaciele mogą zapytać Cię, czy potrzebujesz bezprzewodowego odkurzacza. Odpowiedź zależy od tego, ile czasu, pieniędzy i wysiłku jesteś gotów poświęcić. Odkurzacz bezprzewodowy może być pod pewnymi względami lepszy, ale wiąże się z krzywą uczenia się i dodatkowymi kosztami, które mogą sprawić, że będzie on mniej wygodny niż tradycyjny odkurzacz.

 

Porównując modele bezprzewodowe do zwykłych, przewodowych, należy pamiętać, że aspekt „bezprzewodowy” oznacza coś więcej niż tylko pozbycie się przewodu. Modele przewodowe są zasilane przez przewody, więc muszą być podłączone do gniazdka. Ta prostota może być bardzo wygodna przy sprzątaniu małych zabrudzeń lub poprawianiu makijażu w podróży. Modele bezprzewodowe natomiast zasilane są bateriami lub prądem ze stacji dokującej. Modele zasilane bateriami mają zazwyczaj krótszy czas pracy i ładują się szybciej niż ich odpowiedniki podłączane do prądu (których ładowanie trwa często wiele godzin). Stacje dokujące są w stanie pomieścić więcej ładunków na raz, ale wymagają większej przestrzeni do przechowywania.

 

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, decyzja o tym, czy potrzebujesz bezprzewodowego odkurzacza zależy w dużej mierze od wielkości Twojego domu i tego, ile czasu chcesz poświęcić na odkurzanie każdego dnia.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie ladytech.pl

 

Posted in Dom