Sukienki idealne na co dzień- co wybrać?

Ubieranie się na co dzień może wydawać się uciążliwe, ale wcale nie musi! Dla tych z nas, którzy muszą być za drzwiami o świcie, to może czuć się jak wielka niedogodność, aby rzucić się na bluzkę i spodnie każdego ranka. Ale to nie musi tak być; inteligentne, wygodne sukienki są świetnym wyborem dla tego typu sytuacji.

 

Uważam, że tym, co czyni sukienkę idealną do codziennego noszenia, jest jej materiał. Prosta bawełniana sukienka koszulowa to mój ulubiony wybór na dzień, kiedy nie pracuję w domu: jej lekki materiał pozwala mojemu ciału oddychać i zapewnia mi komfort podczas długich dni za biurkiem, a jej klasyczny kształt oznacza, że wygląda odpowiednio do biura. To samo dotyczy sukienki z dżerseju: Uwielbiam nosić moją z rajstopami w zimne dni lub z gołymi nogami w ciepłe dni, a jej oddychająca bawełna pozwala mi swobodnie poruszać się podczas obu tych czynności.

 

Jeśli chcesz czegoś bardziej formalnego, sukienki z jedwabiu również świetnie nadają się do pracy – są szczególnie miłe zimą, ponieważ są ciepłe, ale nie są nieporęczne. Są również idealne, jeśli większość dnia spędzasz siedząc przy biurku – luksusowa faktura jedwabiu sprawia, że jest on cudowny w kontakcie z gołą skórą, nawet w klimatyzowanym biurze.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie howwear.pl