Wyjątkowy dworek oferujący pokoje hotelowe

Chciałbyś odpocząć w luksusowym i niebanalnym miejscu? Z całą pewnością pomożemy ci takie znaleźć. Dzisiaj swoje (i twoje) kroki chcielibyśmy skierować do zachwycającego Dworku Kurowskiego. Poznaj go z nami nieco bliżej i przekonaj się, że naprawdę warto go odwiedzić.

 

Kurów obok Szczecina

Pobyty w bliskości morza najbardziej kojarzą się nam właśnie z wakacjami. Jeśli i ty chciałbyś odpocząć w takim miejscu, a jednocześnie pragniesz uniknąć tłumów innych gości, którzy udają się w najbardziej popularne miejsce i do wielkich aglomeracji, Kurów obok Szczecina jest miejscem idealnym dla ciebie.

Kurów położony jest nad Odrą, kilka kilometrów na południe od Szczecina. Do Bałtyku jest z niego bardzo blisko, a jednocześnie jest to miejsce znacznie spokojniejsze niż na przykład Świnoujście czy osławione Ustka i Łeba. Dodatkowo znajdziesz w nim czarujący dworek, który na pewno urzeknie cię swoim wyglądem.

 

Dworek Kurowski

Dworek Kurowski to miejsce wręcz bajkowe, które można zobaczyć na zdjęciach i filmach pod adresem http://dworekkurowski.pl/. Dworek oferuje różnorodne pokoje gościnne: zarówno jednoosobowe, kilkuosobowe, jak i rodzinne. Dzięki temu mogą do niego przyjechać zarówno goście biznesowi, spokojne małżeństwa, które pragną odpoczynku wśród pięknych krajobrazów, jak i wesołe rodziny z dziećmi.

 

Jakie pokoje są do dyspozycji?

Każdy z pokojów w Dworku Kurowskim został urządzony w zbójnickim stylu i wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria. Znajdzie się tam łóżko, miejsce na ubrania, pakiet powitalny (m.in. kawa, herbata, czajnik), a także doskonale wyposażone łazienka. W całym obiekcie działa także wi-fi.