Oczyszczacz powietrze- co warto wiedzieć?

Czego chcesz być pewien, gdy kupujesz oczyszczacz powietrza? Jest wiele rzeczy, które musisz wiedzieć, ponieważ pomoże Ci to znaleźć najlepszy dla Twojego domu. Pierwsza rzecz, którą powinieneś wiedzieć – to skuteczność oczyszczania.

 

Możesz myśleć, że wszystkie systemy filtracji są równe, ale to nie jest prawda. To zależy od niektórych aspektów, takich jak filtry HEPA i jak są one używane razem z innymi technologiami. Powinieneś wiedzieć, ile cząstek na metr sześcienny powietrza zostało usuniętych przez ten produkt. Czasami producenci sprawiają, że ich produkty wyglądają na bardziej skuteczne niż są w rzeczywistości. Sprawdź więc efektywność swojego oczyszczacza na profesjonalnej stronie testowej.

 

Kolejna rzecz, która jest ważna – to poziom hałasu. Nie jest przyjemnie, jeśli Twoje urządzenie robi dużo hałasu podczas pracy. Jeśli wybierzesz taki o niskim poziomie hałasu, pomoże on stworzyć relaksującą atmosferę w Twoim domu nawet podczas pracy. Ale są takie modele, które pracują cicho, a mimo to mają wysoki wskaźnik skuteczności oczyszczania pomieszczenia z bakterii, wirusów, alergenów i innych niebezpiecznych cząstek. Nie zapominaj więc o tym czynniku, jak również o zużyciu energii przy wyborze systemu filtracyjnego do swojego domu lub biura. Wydajne i ciche urządzenie będzie bardzo wygodne w użyciu.

 

Podobne artykuły znajdziesz na stronie happywalls.pl